SC 241 Pendolino Košičan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 14:42
Meškanie 15 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 14:42

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Čadca št. hr. 11:01
Košice 14:27

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čadca 11:09
Krásno nad Kysucou 11:19
Žilina 11:33
Kraľovany 11:59
Ružomberok 12:14
Liptovský Mikuláš 12:33
Štrba 13:01
Svit 13:12
Poprad-Tatry 13:21
Spišské Vlachy 13:52
Krompachy 13:55
Malá Lodina 14:08
Kysak 14:15
Košice 14:27

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).