SC 240 Pendolino Košičan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čadca št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 19:29
Meškanie 64 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 19:29

Trasa vlaku

Košice 15:00
Čadca št. hr. 18:25
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 15:00
Kostoľany nad Hornádom 15:06
Kysak 15:12
Malá Lodina 15:19
Margecany 15:25
Poprad-Tatry 16:07
Liptovský Mikuláš 16:54
Ružomberok 17:12
Ľubochňa 17:22
Žilina 17:55
Krásno nad Kysucou 18:07
Čadca 18:19
Čadca štátna hranica 18:25

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).