R 956 Fatra

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 21:03
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 27.10.2020 o 21:10

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 19:02
Žilina 21:05

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 19:02
Sliač kúpele 19:11
Radvaň 19:20
Banská Bystrica 19:34
Harmanec jaskyňa 20:02
Čremošné 20:09
Martin 20:40
Vrútky 20:48
Žilina 21:05

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).