R 953 Fatra

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 17:01
Meškanie 6 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.10.2020 o 17:02

Trasa vlaku

Žilina 14:55
Zvolen osobná stanica 16:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 14:55
Vrútky 15:13
Príbovce-Rakovo 15:27
Čremošné 15:53
Harmanec jaskyňa 16:03
Uľanka 16:15
Banská Bystrica 16:31
Sliač kúpele 16:46
Zvolen osobná stanica 16:55

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).