R 952 FATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Vrútky
Vlak prišiel do stanice o 16:46
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 27.01.2021 o 16:47 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 15:02
Vrútky 16:46

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 15:02
Sliač kúpele 15:11
Radvaň 15:20
Banská Bystrica 15:34
Harmanec jaskyňa 16:02
Príbovce-Rakovo 16:32
Martin 16:40
Vrútky 16:46

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).