R 952 Fatra

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 17:10
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 17:10

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 15:02
Žilina 17:05

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 15:02
Sliač kúpele 15:11
Radvaň 15:20
Banská Bystrica 15:34
Uľanka 15:46
Harmanec jaskyňa 16:02
Čremošné 16:09
Diviaky 16:23
Martin 16:40
Vrútky 16:48
Žilina 17:05

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).