R 946 Fatra

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žilina
Vlak prišiel do stanice o 13:10
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.10.2020 o 13:11

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 11:02
Žilina 13:05

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 11:02
Sliač kúpele 11:11
Vlkanová 11:16
Banská Bystrica 11:34
Harmanec jaskyňa 12:02
Čremošné 12:09
Martin 12:40
Vrútky 12:48
Žilina 13:05

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).