R 945 FATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 08:55
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Vrútky 07:13
Zvolen osobná stanica 08:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Vrútky 07:13
Príbovce-Rakovo 07:27
Diviaky 07:36
Čremošné 07:53
Harmanec jaskyňa 08:03
Banská Bystrica 08:32
Radvaň 08:37
Vlkanová 08:41
Sliač kúpele 08:46
Zvolen osobná stanica 08:55

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).