R 945 Fatra

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zvolen osobná stanica
Vlak prišiel do stanice o 08:55
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Žilina 06:55
Zvolen osobná stanica 08:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Žilina 06:55
Odbočka Váh 07:00
Vrútky 07:13
Čremošné 07:53
Harmanec jaskyňa 08:03
Uľanka 08:15
Banská Bystrica 08:31
Sliač kúpele 08:46
Zvolen osobná stanica 08:55

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).