R 942 FATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Vrútky
Vlak prišiel do stanice o 08:46
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:49 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Banská Bystrica 07:34
Vrútky 08:46

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 07:34
Kostiviarska 07:40
Harmanec jaskyňa 08:02
Čremošné 08:09
Diviaky 08:23
Príbovce-Rakovo 08:32
Martin 08:40
Vrútky 08:46

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).