R 931 Ipeľ

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Výh. Lúčna
Vlak odišiel zo stanice o 11:08
Meškanie 16 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:09 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 09:13
Košice 12:37

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 09:13
Kriváň 09:36
Lovinobaňa 09:47
Tomášovce 09:55
Lučenec 10:02
Fiľakovo 10:15
Blhovce 10:33
Jesenské 10:41
Výhybňa Lúčna 10:52
Lenartovce 10:58
Štrkovec 11:03
Tornaľa 11:10
Plešivec 11:25
Rožňava 11:39
Moldava nad Bodovu 12:12
Košice 12:37

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).