R 931 GEMERAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 12:36
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 12:36 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Zvolen osobná stanica 09:13
Košice 12:37

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Zvolen osobná stanica 09:13
Výhybňa Slatinka 09:20
Vígľaš 09:23
Pstruša 09:25
Kriváň 09:35
Lovinobaňa 09:48
Lučenec 10:00
Fiľakovo 10:14
Blhovce 10:32
Jesenské 10:41
Výhybňa Lúčna 10:51
Lenartovce 10:58
Tornaľa 11:10
Plešivec 11:25
Rožňava 11:39
Moldava nad Bodovu 12:12
Košice 12:37

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).