R 847 URPÍN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Banská Bystrica
Vlak prišiel do stanice o 23:28
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 02.03.2021 o 23:28 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 20:04
Banská Bystrica 23:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 20:04
Galanta 20:38
Šaľa 20:47
Palárikovo 21:01
Hul 21:17
Podhájska 21:23
Levice 21:48
Kozárovce 21:59
Nová Baňa 22:14
Žarnovica 22:25
Hliník nad Hronom 22:31
Žiar nad Hronom 22:38
Zvolen osobná stanica 23:02
Sliač kúpele 23:11
Banská Bystrica 23:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).