R 843 URPÍN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Banská Bystrica
Vlak prišiel do stanice o 20:30
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: 05.03.2021 o 20:31 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 17:04
Banská Bystrica 20:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 17:04
Bratislava-Vajnory 17:15
Bernolákovo 17:19
Galanta 17:37
Šaľa 17:46
Úľany nad Žitavou 18:12
Hul 18:14
Podhájska 18:21
Beša 18:30
Výhybňa Pial 18:36
Lok 18:39
Kalná nad Hronom 18:42
Levice 18:49
Kozárovce 19:01
Hronský Beňadik 19:05
Nová Baňa 19:15
Žarnovica 19:27
Žiar nad Hronom 19:40
Zvolen osobná stanica 20:02
Sliač kúpele 20:11
Radvaň 20:20
Banská Bystrica 20:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).