R 843 Krivín

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Banská Bystrica
Vlak prišiel do stanice o 21:31
Meškanie 65 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 21:32

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 17:00
Banská Bystrica 20:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 17:00
Senec 17:19
Galanta 17:33
Šaľa 17:41
Podhájska 18:21
Výhybňa Pial 18:36
Lok 18:39
Kalná nad Hronom 18:42
Levice 18:49
Kozárovce 19:01
Nová Baňa 19:15
Žarnovica 19:27
Žiar nad Hronom 19:40
Zvolen osobná stanica 20:02
Sliač kúpele 20:11
Vlkanová 20:16
Radvaň 20:20
Banská Bystrica 20:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).