R 840 Urpín

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Beša
Vlak prešiel stanicou o 16:52
Meškanie 23 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 16:52

Trasa vlaku

Banská Bystrica 14:31
Bratislava hlavná stanica 17:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 14:31
Sliač kúpele 14:46
Zvolen osobná stanica 15:00
Hronská Dúbrava 15:08
Žiar nad Hronom 15:18
Žarnovica 15:31
Nová Baňa 15:42
Kozárovce 16:00
Veľké Kozmálovce 16:04
Levice 16:12
Podhájska 16:36
Úľany nad Žitavou 16:45
Šurany 16:51
Šaľa 17:14
Galanta 17:25
Bratislava hlavná stanica 17:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).