R 839 Urpín

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Hronský Beňadik
Vlak prešiel stanicou o 16:23
Meškanie 20 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 16:23

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 14:04
Banská Bystrica 17:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 14:04
Senec 14:23
Galanta 14:38
Šaľa 14:47
Hul 15:17
Podhájska 15:23
Beša 15:29
Levice 15:48
Kozárovce 15:59
Hronský Beňadik 16:03
Nová Baňa 16:14
Žarnovica 16:25
Žiar nad Hronom 16:38
Hronská Dúbrava 16:47
Zvolen osobná stanica 17:02
Sliač kúpele 17:11
Radvaň 17:20
Banská Bystrica 17:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).