R 836 Tekov

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 13:58
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 29.11.2020 o 13:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Banská Bystrica 10:31
Bratislava hlavná stanica 13:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 10:31
Vlkanová 10:41
Sliač kúpele 10:46
Zvolen osobná stanica 11:00
Hronská Dúbrava 11:08
Žiar nad Hronom 11:18
Žarnovica 11:31
Nová Baňa 11:42
Hronský Beňadik 11:52
Kozárovce 12:00
Veľké Kozmálovce 12:04
Levice 12:12
Lok 12:21
Beša 12:29
Podhájska 12:36
Hul 12:42
Úľany nad Žitavou 12:45
Šurany 12:51
Palárikovo 12:59
Šaľa 13:14
Galanta 13:25
Bratislava-Vajnory 13:47
Bratislava hlavná stanica 13:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).