R 835 URPÍN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Banská Bystrica
Vlak prišiel do stanice o 13:40
Meškanie 14 min.

Posledná aktualizácia údajov: 27.01.2021 o 13:41 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 10:04
Banská Bystrica 13:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 10:04
Bratislava-Vajnory 10:15
Galanta 10:38
Šaľa 10:47
Trnovec nad Váhom 10:51
Palárikovo 11:01
Hul 11:17
Podhájska 11:23
Beša 11:29
Lok 11:38
Levice 11:48
Veľké Kozmálovce 11:55
Kozárovce 11:59
Nová Baňa 12:14
Žarnovica 12:25
Žiar nad Hronom 12:38
Zvolen osobná stanica 12:56
Zvolen osobná stanica 13:02
Sliač kúpele 13:11
Vlkanová 13:16
Radvaň 13:20
Banská Bystrica 13:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).