R 835 Tekov

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Lok
Vlak prešiel stanicou o 11:50
Meškanie 12 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:51 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 10:04
Banská Bystrica 13:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 10:04
Bratislava-Vajnory 10:14
Bernolákovo 10:19
Senec 10:23
Sládkovičovo 10:32
Galanta 10:38
Šaľa 10:47
Palárikovo 11:01
Šurany 11:09
Hul 11:17
Podhájska 11:23
Nové Zámky 11:24
Beša 11:29
Kalná nad Hronom 11:41
Levice 11:48
Veľké Kozmálovce 11:55
Kozárovce 11:59
Hronský Beňadik 12:03
Nová Baňa 12:14
Žarnovica 12:25
Žiar nad Hronom 12:38
Hronská Dúbrava 12:47
Zvolen osobná stanica 12:56
Zvolen osobná stanica 13:02
Sliač kúpele 13:11
Vlkanová 13:16
Radvaň 13:20
Banská Bystrica 13:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).