R 835 Tekov

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Banská Bystrica
Vlak prišiel do stanice o 14:02
Meškanie 36 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 14:02

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 10:04
Banská Bystrica 13:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 10:04
Bratislava-Vajnory 10:14
Senec 10:23
Sládkovičovo 10:32
Galanta 10:38
Šaľa 10:47
Palárikovo 11:01
Podhájska 11:23
Beša 11:29
Levice 11:48
Veľké Kozmálovce 11:55
Kozárovce 11:59
Nová Baňa 12:14
Žarnovica 12:25
Žiar nad Hronom 12:38
Hronská Dúbrava 12:47
Zvolen osobná stanica 13:02
Sliač kúpele 13:11
Vlkanová 13:16
Radvaň 13:20
Banská Bystrica 13:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).