R 832 Tajov

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Žiar nad Hronom
Vlak odišiel zo stanice o 07:19
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:21

Trasa vlaku

Banská Bystrica 06:31
Bratislava hlavná stanica 09:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 06:31
Sliač kúpele 06:46
Zvolen osobná stanica 07:00
Žiar nad Hronom 07:18
Žarnovica 07:31
Nová Baňa 07:42
Hronský Beňadik 07:52
Kozárovce 08:00
Veľké Kozmálovce 08:04
Levice 08:12
Podhájska 08:36
Šurany 08:51
Šaľa 09:14
Galanta 09:25
Senec 09:39
Bratislava-Vajnory 09:47
Bratislava hlavná stanica 09:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).