R 831 URPÍN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Senec
Vlak prešiel stanicou o 06:29
Meškanie 6 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:29 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 06:04
Banská Bystrica 09:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 06:04
Bratislava-Vajnory 06:14
Bernolákovo 06:19
Senec 06:23
Galanta 06:37
Šaľa 06:47
Trnovec nad Váhom 06:51
Tvrdošovce 06:57
Palárikovo 07:01
Hul 07:17
Podhájska 07:23
Výhybňa Pial 07:35
Kalná nad Hronom 07:41
Levice 07:48
Veľké Kozmálovce 07:55
Kozárovce 07:59
Hronský Beňadik 08:03
Nová Baňa 08:14
Žarnovica 08:25
Žiar nad Hronom 08:38
Hronská Dúbrava 08:47
Zvolen osobná stanica 08:56
Zvolen osobná stanica 09:02
Zvolen osobná stanica 09:02
Sliač kúpele 09:11
Vlkanová 09:16
Radvaň 09:20
Banská Bystrica 09:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).