R 831 Tajov

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Banská Bystrica
Vlak v stanici o 09:53
Meškanie 27 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:58

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 06:04
Banská Bystrica 09:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 06:04
Sládkovičovo 06:32
Galanta 06:38
Šaľa 06:47
Palárikovo 07:01
Hul 07:17
Podhájska 07:23
Výhybňa Pial 07:35
Kalná nad Hronom 07:41
Levice 07:48
Veľké Kozmálovce 07:55
Kozárovce 07:59
Nová Baňa 08:14
Žarnovica 08:25
Žiar nad Hronom 08:38
Zvolen osobná stanica 09:02
Sliač kúpele 09:11
Radvaň 09:20
Banská Bystrica 09:26

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).