R 830 URPÍN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 08:08
Meškanie 10 min.

Posledná aktualizácia údajov: 02.03.2021 o 08:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Banská Bystrica 04:32
Bratislava hlavná stanica 07:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Banská Bystrica 04:32
Sliač kúpele 04:46
Zvolen osobná stanica 05:00
Žiar nad Hronom 05:18
Žarnovica 05:31
Nová Baňa 05:42
Kozárovce 05:57
Levice 06:12
Podhájska 06:36
Úľany nad Žitavou 06:45
Šurany 06:51
Šaľa 07:14
Galanta 07:25
Bernolákovo 07:43
Bratislava hlavná stanica 07:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).