R 816 Vojšín

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 22:16
Meškanie 18 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.10.2020 o 22:17

Trasa vlaku

Košice 15:23
Bratislava hlavná stanica 21:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 15:23
Moldava nad Bodovu 15:48
Rožňava 16:19
Tornaľa 16:44
Lenartovce 16:59
Výhybňa Vinohrady 17:13
Jesenské 17:19
Blhovce 17:27
Fiľakovo 17:46
Lučenec 18:00
Tomášovce 18:04
Kriváň 18:25
Vígľaš 18:36
Zvolen osobná stanica 19:00
Žiar nad Hronom 19:18
Žarnovica 19:31
Nová Baňa 19:42
Hronský Beňadik 19:52
Kozárovce 20:00
Veľké Kozmálovce 20:04
Levice 20:12
Podhájska 20:36
Šurany 20:51
Šaľa 21:14
Galanta 21:25
Bratislava hlavná stanica 21:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).