R 814 GEMERAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 20:12
Meškanie 14 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 20:17 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 13:23
Bratislava hlavná stanica 19:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 13:23
Moldava nad Bodovu 13:48
Výhybňa Tunel 14:10
Rožňava 14:20
Tornaľa 14:48
Jesenské 15:19
Blhovce 15:27
Fiľakovo 15:46
Lučenec 16:01
Tomášovce 16:05
Podrečany 16:08
Kriváň 16:26
Zvolen osobná stanica 17:00
Žiar nad Hronom 17:18
Žarnovica 17:31
Nová Baňa 17:42
Hronský Beňadik 17:52
Kozárovce 18:00
Veľké Kozmálovce 18:04
Levice 18:12
Lok 18:21
Výhybňa Pial 18:24
Podhájska 18:36
Šurany 18:51
Palárikovo 18:59
Šaľa 19:14
Galanta 19:25
Bratislava hlavná stanica 19:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).