R 813 GEMERAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 19:17
Meškanie 40 min.

Posledná aktualizácia údajov: 19.04.2021 o 19:16 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 12:04
Košice 18:37

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 12:04
Bernolákovo 12:19
Senec 12:23
Sládkovičovo 12:32
Galanta 12:38
Šaľa 12:47
Palárikovo 13:01
Hul 13:17
Podhájska 13:23
Levice 13:48
Veľké Kozmálovce 13:55
Kozárovce 13:59
Hronský Beňadik 14:03
Nová Baňa 14:14
Žarnovica 14:25
Hliník nad Hronom 14:31
Žiar nad Hronom 14:38
Hronská Dúbrava 14:47
Zvolen osobná stanica 15:13
Výhybňa Slatinka 15:20
Stožok 15:28
Kriváň 15:35
Lovinobaňa 15:48
Podrečany 15:51
Tomášovce 15:54
Lučenec 16:00
Fiľakovo 16:14
Výhybňa Urbánka 16:19
Hajnáčka 16:26
Blhovce 16:32
Jesenské 16:41
Výhybňa Lúčna 16:51
Lenartovce 16:58
Tornaľa 17:10
Plešivec 17:24
Rožňava 17:37
Turňa nad Bodvou 18:02
Moldava nad Bodovu 18:10
Haniska pri Košiciach 18:26
Košice 18:37

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).