R 813 Gemeran

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 19:21
Meškanie 44 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.10.2020 o 19:23

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 12:04
Košice 18:37

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 12:04
Bratislava-Vajnory 12:14
Senec 12:23
Galanta 12:38
Šaľa 12:47
Palárikovo 13:01
Podhájska 13:23
Levice 13:48
Kozárovce 13:59
Hronský Beňadik 14:03
Nová Baňa 14:14
Žarnovica 14:25
Žiar nad Hronom 14:38
Hronská Dúbrava 14:47
Zvolen osobná stanica 15:13
Stožok 15:28
Kriváň 15:36
Lovinobaňa 15:47
Podrečany 15:52
Tomášovce 15:55
Lučenec 16:02
Fiľakovo 16:15
Výhybňa Urbánka 16:20
Hajnáčka 16:27
Blhovce 16:33
Jesenské 16:41
Tornaľa 17:10
Plešivec 17:24
Rožňava 17:37
Turňa nad Bodvou 18:02
Moldava nad Bodovu 18:10
Haniska pri Košiciach 18:26
Košice 18:37

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).