R 812 GEMERAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 17:20
Meškanie 82 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 17:20 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 09:23
Bratislava hlavná stanica 15:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 09:23
Barca 09:28
Moldava nad Bodovu 09:48
Rožňava 10:19
Tornaľa 10:44
Lenartovce 10:59
Jesenské 11:17
Jesenské 11:19
Blhovce 11:27
Fiľakovo 11:46
Výhybňa Holiša 11:53
Lučenec 12:01
Tomášovce 12:05
Podrečany 12:08
Kriváň 12:26
Zvolen osobná stanica 12:48
Zvolen osobná stanica 13:00
Žiar nad Hronom 13:18
Žarnovica 13:31
Nová Baňa 13:42
Hronský Beňadik 13:52
Kozárovce 14:00
Levice 14:12
Kalná nad Hronom 14:18
Podhájska 14:36
Šurany 14:51
Palárikovo 14:59
Trnovec nad Váhom 15:08
Šaľa 15:14
Galanta 15:25
Bratislava hlavná stanica 15:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).