R 812 Gemeran

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Lok
Vlak v stanici o 15:18
Meškanie 57 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 15:21

Trasa vlaku

Košice 09:23
Bratislava hlavná stanica 15:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 09:23
Veľká Ida 09:37
Moldava nad Bodovu 09:48
Turňa nad Bodvou 09:55
Rožňava 10:19
Tornaľa 10:44
Lenartovce 10:59
Výhybňa Vinohrady 11:13
Jesenské 11:19
Fiľakovo 11:46
Prša 11:50
Výhybňa Holiša 11:53
Lučenec 12:00
Tomášovce 12:04
Podrečany 12:07
Kriváň 12:25
Vígľaš 12:36
Zvolen osobná stanica 13:00
Hronská Dúbrava 13:08
Žiar nad Hronom 13:18
Žarnovica 13:31
Nová Baňa 13:42
Kozárovce 14:00
Veľké Kozmálovce 14:04
Levice 14:12
Lok 14:21
Beša 14:29
Podhájska 14:36
Hul 14:42
Šurany 14:51
Šaľa 15:14
Galanta 15:25
Bratislava hlavná stanica 15:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).