R 811 Sitno

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 15:02
Meškanie 25 min.

Posledná aktualizácia údajov: 30.10.2020 o 15:02

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 08:04
Košice 14:37

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 08:04
Senec 08:23
Galanta 08:38
Šaľa 08:47
Palárikovo 09:01
Šurany 09:09
Podhájska 09:23
Beša 09:29
Levice 09:48
Veľké Kozmálovce 09:55
Kozárovce 09:59
Hronský Beňadik 10:03
Nová Baňa 10:14
Žarnovica 10:25
Žiar nad Hronom 10:38
Zvolen osobná stanica 11:13
Kriváň 11:36
Podrečany 11:52
Tomášovce 11:55
Lučenec 12:02
Výhybňa Holiša 12:06
Fiľakovo 12:15
Jesenské 12:41
Tornaľa 13:10
Plešivec 13:25
Slavec jaskyňa 13:31
Rožňava 13:39
Moldava nad Bodovu 14:12
Veľká Ida 14:22
Košice 14:37

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).