R 810 Sitno

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Barca
Vlak prešiel stanicou o 05:28
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 05:29

Trasa vlaku

Košice 05:23
Bratislava hlavná stanica 11:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 05:23
Haniska pri Košiciach 05:34
Moldava nad Bodovu 05:50
Rožňava 06:23
Tornaľa 06:48
Jesenské 07:19
Fiľakovo 07:46
Lučenec 08:00
Kriváň 08:25
Zvolen osobná stanica 09:00
Žiar nad Hronom 09:18
Žarnovica 09:31
Nová Baňa 09:42
Hronský Beňadik 09:52
Kozárovce 10:00
Levice 10:12
Lok 10:21
Beša 10:29
Podhájska 10:36
Úľany nad Žitavou 10:45
Šurany 10:51
Palárikovo 10:59
Šaľa 11:14
Galanta 11:25
Sládkovičovo 11:30
Senec 11:39
Bratislava-Vajnory 11:47
Bratislava hlavná stanica 11:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).