R 810 GEMERAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Tvrdošovce
Vlak prešiel stanicou o 11:12
Meškanie 10 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:13 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 05:23
Bratislava hlavná stanica 11:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 05:23
Haniska pri Košiciach 05:34
Moldava nad Bodovu 05:50
Rožňava 06:23
Tornaľa 06:48
Jesenské 07:19
Hajnáčka 07:33
Fiľakovo 07:46
Prša 07:50
Lučenec 08:01
Kriváň 08:26
Stožok 08:33
Pstruša 08:35
Vígľaš 08:37
Zvolen nákladná stanica 08:45
Zvolen osobná stanica 09:00
Hronská Dúbrava 09:08
Žiar nad Hronom 09:18
Žarnovica 09:31
Nová Baňa 09:42
Hronský Beňadik 09:52
Kozárovce 10:00
Veľké Kozmálovce 10:04
Levice 10:12
Podhájska 10:36
Šurany 10:51
Šaľa 11:14
Galanta 11:25
Bratislava-Vajnory 11:47
Bratislava hlavná stanica 11:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).