R 801 GEMERAN POĽANA

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Prešov
Vlak prišiel do stanice o 07:41
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:43 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava-Nové Mesto 22:40
Prešov 07:42

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Galanta 00:08
Šaľa 00:18
Nové Zámky 00:56
Levice 01:47
Nová Baňa 02:12
Žarnovica 02:24
Žiar nad Hronom 02:37
Zvolen osobná stanica 03:15
Kriváň 03:41
Lovinobaňa 03:54
Lučenec 04:05
Fiľakovo 04:19
Jesenské 04:47
Tornaľa 05:17
Plešivec 05:34
Rožňava 05:48
Moldava nad Bodovu 06:25
Košice 06:53
Košice 07:03
Kysak 07:26
Prešov 07:42
Trnava 20:44
Leopoldov 20:56
Piešťany 21:07
Trenčianske Bohuslavice 21:24
Trenčín 21:35
Trenčianska Teplá 21:43
Púchov 22:00
Sereď 22:11
Považská Bystrica 22:15
Žilina 22:37
Bratislava-Nové Mesto 22:40
Bratislava hlavná stanica 23:30
Bratislava hlavná stanica 23:30

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).