R 800 Poľana

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bánov
Vlak prešiel stanicou o 04:15
Meškanie 21 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 04:16

Trasa vlaku

Prešov 21:12
Bratislava-Nové Mesto 06:02

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Jesenské 00:05
Fiľakovo 00:33
Lučenec 00:47
Kriváň 01:23
Zvolen osobná stanica 01:56
Žiar nad Hronom 02:16
Žarnovica 02:29
Nová Baňa 02:41
Kozárovce 02:56
Levice 03:11
Šurany 03:50
Nové Zámky 04:19
Šaľa 04:41
Galanta 04:52
Sládkovičovo 04:57
Bratislava hlavná stanica 05:54
Bratislava-Nové Mesto 06:02
Prešov 21:12
Kysak 21:28
Košice 22:03
Čečejovce 22:25
Moldava nad Bodovu 22:31
Rožňava 23:08
Tornaľa 23:35

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).