R 800 GEMERAN POĽANA

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava-Nové Mesto
Vlak prišiel do stanice o 06:04
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Prešov 21:15
Bratislava-Nové Mesto 06:02

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Jesenské 00:07
Fiľakovo 00:35
Lučenec 00:49
Kriváň 01:25
Zvolen osobná stanica 01:56
Žiar nad Hronom 02:16
Žarnovica 02:29
Nová Baňa 02:41
Kozárovce 02:56
Levice 03:09
Podhájska 03:34
Úľany nad Žitavou 03:45
Šurany 03:52
Nové Zámky 04:20
Tvrdošovce 04:30
Šaľa 04:41
Galanta 04:52
Senec 05:07
Bratislava hlavná stanica 05:54
Bratislava-Nové Mesto 06:02
Prešov 21:15
Kysak 21:31
Košice 22:05
Haniska pri Košiciach 22:16
Veľká Ida 22:21
Čečejovce 22:27
Moldava nad Bodovu 22:33
Rožňava 23:10
Tornaľa 23:37

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).