R 615 Zemplín

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Humenné
Vlak prišiel do stanice o 06:33
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:34 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 22:53
Humenné 06:33

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín-Zlatovce 00:17
Trenčín 00:21
Trenčianska Teplá 00:28
Púchov 00:48
Považská Bystrica 01:06
Dolný Hričov 01:21
Žilina 01:37
Odbočka Váh 01:42
Vrútky 01:55
Kraľovany 02:09
Ružomberok 02:24
Liptovský Mikuláš 02:44
Poprad-Tatry 03:31
Spišská Nová Ves 03:50
Markušovce 03:56
Margecany 04:17
Kysak 04:32
Košice 05:01
Ruskov 05:18
Trebišov 05:50
Hrinište 05:55
Bánovce nad Ondavou 06:02
Michalovce 06:11
Strážske 06:23
Humenné 06:33
Bratislava hlavná stanica 22:53
Trnava 23:25
Leopoldov 23:38
Piešťany 23:51

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).