R 615 TATRAN ZEMPLÍN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Humenné
Vlak prišiel do stanice o 06:33
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:34 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 22:53
Humenné 06:33

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 00:21
Trenčianska Teplá 00:28
Púchov 00:48
Považská Bystrica 01:01
Dolný Hričov 01:17
Žilina 01:31
Vrútky 01:55
Kraľovany 02:09
Ružomberok 02:24
Liptovský Mikuláš 02:44
Svit 03:22
Poprad-Tatry 03:31
Spišská Nová Ves 03:50
Spišské Vlachy 04:04
Margecany 04:17
Kysak 04:32
Košice 05:01
Trebišov 05:50
Hrinište 05:55
Bánovce nad Ondavou 06:02
Michalovce 06:11
Petrovce nad Laborcom 06:17
Strážske 06:23
Humenné 06:33
Bratislava hlavná stanica 22:53
Cífer 23:18
Trnava 23:25
Leopoldov 23:38
Piešťany 23:51
Výhybňa Potvorice 23:59

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).