R 613 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 00:50
Meškanie 47 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 00:50 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 18:13
Košice 00:03

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 00:03
Bratislava hlavná stanica 18:13
Pezinok 18:29
Šenkvice 18:32
Trnava 18:44
Leopoldov 18:56
Piešťany 19:07
Trenčín-Zlatovce 19:31
Trenčín 19:35
Trenčianska Teplá 19:43
Púchov 20:00
Považská Bystrica 20:15
Žilina 20:42
Vrútky 21:07
Kraľovany 21:21
Ružomberok 21:39
Liptovský Mikuláš 21:58
Štrba 22:27
Svit 22:40
Poprad-Tatry 22:50
Spišská Nová Ves 23:09
Margecany 23:36
Kysak 23:51

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).