R 612 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 21:58
Meškanie 11 min.

Posledná aktualizácia údajov: 18.01.2021 o 21:58 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 15:57
Bratislava hlavná stanica 21:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 15:57
Kysak 16:11
Margecany 16:27
Spišská Nová Ves 16:54
Poprad-Tatry 17:13
Liptovský Mikuláš 18:03
Ružomberok 18:22
Ľubochňa 18:32
Kraľovany 18:40
Vrútky 18:55
Žilina 19:23
Považská Bystrica 19:47
Púchov 20:02
Trenčianska Teplá 20:18
Trenčín 20:26
Nové Mesto nad Váhom 20:41
Piešťany 20:52
Leopoldov 21:04
Bratislava hlavná stanica 21:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).