R 611 POVAŽAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 21:53
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 29.11.2020 o 21:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 16:13
Košice 21:53

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 16:13
Bratislava-Rača 16:23
Pezinok 16:29
Trnava 16:44
Leopoldov 16:56
Piešťany 17:07
Trenčianske Bohuslavice 17:25
Trenčín-Zlatovce 17:32
Trenčín 17:35
Trenčianska Teplá 17:43
Púchov 18:00
Považská Bystrica 18:19
Bytča 18:28
Dolný Hričov 18:31
Žilina 18:44
Vrútky 19:02
Kraľovany 19:15
Ružomberok 19:30
Liptovský Mikuláš 19:49
Štrba 20:18
Svit 20:31
Poprad-Tatry 20:40
Spišská Nová Ves 20:59
Markušovce 21:05
Margecany 21:26
Kysak 21:41
Košice 21:53

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).