R 610 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 19:58
Meškanie 11 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 20:04 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 13:57
Bratislava hlavná stanica 19:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 13:57
Kysak 14:11
Margecany 14:27
Spišská Nová Ves 14:54
Poprad-Tatry 15:13
Liptovský Hrádok 15:54
Liptovský Mikuláš 16:03
Ružomberok 16:22
Ľubochňa 16:32
Kraľovany 16:40
Vrútky 16:55
Žilina 17:23
Považská Bystrica 17:47
Púchov 18:02
Trenčianska Teplá 18:18
Trenčín 18:26
Nové Mesto nad Váhom 18:41
Piešťany 18:52
Leopoldov 19:04
Bratislava hlavná stanica 19:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).