R 610 Považan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Poprad-Tatry
Vlak odišiel zo stanice o 15:45
Meškanie 22 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 15:46

Trasa vlaku

Košice 14:07
Bratislava hlavná stanica 19:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 14:07
Kostoľany nad Hornádom 14:14
Kysak 14:21
Margecany 14:37
Spišská Nová Ves 15:04
Poprad-Tatry 15:23
Liptovský Mikuláš 16:13
Ružomberok 16:31
Kraľovany 16:46
Vrútky 17:00
Žilina 17:20
Považská Bystrica 17:46
Púchov 18:02
Trenčianska Teplá 18:18
Trenčín 18:25
Nové Mesto nad Váhom 18:40
Piešťany 18:52
Leopoldov 19:04
Trnava nákladná stanica 19:19
Šenkvice 19:29
Pezinok 19:31
Bratislava hlavná stanica 19:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).