R 609 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Liptovská Teplá
Vlak prešiel stanicou o 17:50
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 17:51 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 14:13
Košice 20:03

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 14:13
Trnava 14:44
Leopoldov 14:56
Piešťany 15:07
Trenčianske Bohuslavice 15:24
Trenčín-Zlatovce 15:31
Trenčín 15:35
Trenčianska Teplá 15:43
Púchov 16:00
Považská Bystrica 16:15
Žilina 16:42
Vrútky 17:07
Kraľovany 17:21
Ružomberok 17:39
Liptovský Mikuláš 17:58
Štrba 18:27
Svit 18:40
Poprad-Tatry 18:50
Vydrník 18:59
Spišská Nová Ves 19:09
Margecany 19:36
Kysak 19:51
Košice 20:03

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).