R 608 SPIŠAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 17:52
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 27.10.2020 o 17:52

Trasa vlaku

Košice 12:07
Bratislava hlavná stanica 17:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 12:07
Kostoľany nad Hornádom 12:14
Kysak 12:21
Margecany 12:37
Spišská Nová Ves 13:04
Poprad-Tatry 13:23
Liptovský Hrádok 14:03
Liptovský Mikuláš 14:13
Ružomberok 14:31
Ľubochňa 14:41
Kraľovany 14:46
Vrútky 15:00
Žilina 15:20
Považská Bystrica 15:46
Púchov 16:02
Dubnica nad Váhom 16:13
Trenčianska Teplá 16:18
Trenčín 16:25
Nové Mesto nad Váhom 16:40
Piešťany 16:52
Leopoldov 17:04
Trnava nákladná stanica 17:19
Bratislava hlavná stanica 17:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).