R 607 ANDREA SHOP.SK

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Vrútky
Vlak odišiel zo stanice o 15:02
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 15:02

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 12:13
Košice 17:53

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 12:13
Šenkvice 12:32
Trnava 12:44
Leopoldov 12:56
Piešťany 13:07
Trenčianske Bohuslavice 13:25
Trenčín-Zlatovce 13:32
Trenčín 13:35
Trenčianska Teplá 13:43
Púchov 14:00
Považská Bystrica 14:19
Dolný Hričov 14:31
Žilina 14:44
Vrútky 15:02
Kraľovany 15:15
Ružomberok 15:30
Liptovský Mikuláš 15:49
Štrba 16:18
Svit 16:31
Poprad-Tatry 16:40
Spišská Nová Ves 16:59
Margecany 17:26
Kysak 17:41
Kostoľany nad Hornádom 17:46
Košice 17:53

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).