R 606 Liptov

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 15:47
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 22.10.2020 o 15:53

Trasa vlaku

Košice 10:07
Bratislava hlavná stanica 15:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 10:07
Kostoľany nad Hornádom 10:14
Kysak 10:21
Margecany 10:37
Spišská Nová Ves 11:04
Poprad-Tatry 11:23
Liptovský Mikuláš 12:13
Ružomberok 12:31
Ľubochňa 12:41
Kraľovany 12:46
Vrútky 13:00
Žilina 13:20
Považská Bystrica 13:46
Púchov 14:02
Trenčianska Teplá 14:18
Trenčín 14:25
Nové Mesto nad Váhom 14:40
Piešťany 14:52
Leopoldov 15:04
Trnava nákladná stanica 15:19
Bratislava hlavná stanica 15:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).