R 605 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 16:23
Meškanie 20 min.

Posledná aktualizácia údajov: 18.01.2021 o 16:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 10:13
Košice 16:03

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 10:13
Trnava 10:44
Leopoldov 10:56
Piešťany 11:07
Trenčianske Bohuslavice 11:24
Trenčín 11:35
Trenčianska Teplá 11:43
Dubnica nad Váhom 11:47
Ladce 11:53
Púchov 12:00
Považská Bystrica 12:15
Dolný Hričov 12:27
Žilina 12:43
Varín 12:54
Vrútky 13:08
Kraľovany 13:21
Ružomberok 13:39
Liptovský Mikuláš 13:58
Štrba 14:27
Svit 14:40
Poprad-Tatry 14:50
Spišská Nová Ves 15:09
Margecany 15:36
Kysak 15:51
Košice 16:03

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).