R 604 TATRAN

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 13:50
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 13:48 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Košice 07:57
Bratislava hlavná stanica 13:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 07:57
Kysak 08:11
Margecany 08:27
Spišská Nová Ves 08:54
Poprad-Tatry 09:13
Liptovský Mikuláš 10:03
Ružomberok 10:22
Ľubochňa 10:32
Kraľovany 10:40
Turany 10:46
Vrútky nákladná stanica 10:50
Vrútky 10:55
Varín 11:08
Žilina 11:23
Žilina zriaďovacia stanica 11:26
Považská Bystrica 11:47
Púchov 12:02
Ladce 12:08
Ilava 12:10
Dubnica nad Váhom 12:13
Trenčianska Teplá 12:18
Trenčín 12:26
Trenčianske Bohuslavice 12:35
Nové Mesto nad Váhom 12:41
Piešťany 12:52
Leopoldov 13:04
Trnava nákladná stanica 13:19
Šenkvice 13:29
Pezinok 13:31
Bratislava hlavná stanica 13:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).